Helmiine Home Decor

Sisustuspood

Müügitingimuste leht

Veebipoe www.helmiinehome.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Helmiine Home OÜ (reg.nr 16430271).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde (kõik hinnad kuuluvad käibemaksu). Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Kõik meie tooted on pakitud hoolikalt ja transpordikindlalt.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes kauba juures (tootekirjelduses).

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada tooteid ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobivate toodete kohaletoimetamise viis (Omniva, Smartpost Intella, kulleriga koju saatmine, tulen tootele ise järele). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Montonio makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluvast summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul viisil, teavitatakse sellest, kuidas ostja esimesel hetkel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostjate määratud sihtpunkti 3-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14.päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, mis toimub ja toimimise kinnitamiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks mõeldud poes.

Kui kaupa on kasutatud otstarbeks, kui vajalikku kauba olemust, vajadust ja toimimise kinnitamiseks või selle kasutamise või kulumise märke, on Veepoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb täita tagastusvorm 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolude, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse selle 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamise ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel hinnangu taganemisavalduse saamisest, kõigi ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks olev asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu sätestatud alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimuste mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale ette nähtud, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel tuleb veebipoe poole, saate e-kirja aadressile info@helmiinehome.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.