Helmiine Home Decor

Sisustuspood

Kevad on käes – too säravaid värve ka oma koju 💚

Väiksed lisa on suurepärane viis koju pisut värvi lisada. Seda eriti siis kui muidu on meelepärased mahedad, välissed ja kreemikad toonid. Samas vahetevahel ju tahaks, et kodus ka midagi erksat ja säravat oleks. Selle kevade värv on kindlasti erinevate alatoonidega roheline. Eriti trendikad on oliiv ja münt – neid kahte on tegelikult nõnda lihtne ka ajatute toonidega sobitada. Armas oliiviroheline kannuke köögilauale, satsidega sama värvi köögirätik ka lisaks ja ongi juba hoopis kevadisem üldmulje loodud.

Soovitame kindlasti katsetada ka huvitavates toonides nõudega, need ei too mitte ainult särtsu, vaid ka hommikukohv maitseb neist grammikese paremini (helmiinekate ausõna). Meie valikust leiad Mynte sarja tassid ja taldrikud, mis on saadaval toonis green tea. Need tassid ja taldrikud on lisaks huvitavale värvitoonile ka vägamsa disainiga.

Lõpetuseks – kui sind pole veel siiani õlilambi usku pööratud, siis lihtsalt lisandub meie valikusse tumerohelise läbikumava klaasiga Majken. Pakub silmailu ja loob tõesti romantilise ja maagiat täis olustiku.


Siit taaskord järeldus (see on juba pisut nagu Helmiinekate vanasõna), aga väiksed asjad on tegelikult suured!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga